2017 Entry Forms

2017 Entry form can be downloaded HERE in .pdf format

Having problems saving your form
If you have filled out the .pdf form, but can't save it, you can download "CutePDF Writer" from here. Simply fill out your form and select to print to PDF. It will save your file instead of print it, you can then email it in.

 

Shock wave flash game...

3D Breakout

 

 

 

 

 

Results

Top Toyota is based on participation in all events then it comes down to total points for the show'n'shine, times in the Khana and times in the drags. All scores and times are put into a ranking.

S’n’S is ranked by highest score
MK is ranked by the combined quickest times from each course. ( Two DNF’s on a course will get the slowest time from that course plus 4 seconds)
Drags are ranked by the fastest time.
Top Toyota is the lowest combined ‘ranked’ score.
Is case of a tie for Top Toyota, winner will be decided by (a)highest S’n’S scone. If that is a tie (b) quickest MK time. If that is also a tie (c) quickest Drag time.

 

2017 Results


TOP TOYOTA


#01 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon


SHOW N SHINE

Results in .pdf format


BEST EARLY ORIGINAL
#69 David Rawnsley - 1967 RT40 Corona

BEST MODERN ORIGINAL
#33 Nathan Terry - 1987 MX73 Cressida

BEST LATE MODEL ORIGINAL
#34 Clare Healy - 2013 86GT

BEST EARLY STREETER
#07 Eric Webb - 1976 RA23 Celica

BEST MODERN STREETER
#39 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

BEST LATE MODEL STREETER
#09 Andrew Hopkins - 2004 ZZE123 Corolla

BEST EARLY MODIFIED
#19 Beau Yates - 1984 AE 86

BEST MODERN MODIFIED
#10 Gavin Wulff - 1996 EP91 Starlet

BEST LATE MODEL MODIFIED
#18 Beau Yates - 2013 86GT

BEST IMPORT
#39 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

BEST INTERIOR
Pre '86
#16 Mitchell Slone - 1974  TA22 Celica

Post '86
#34 Clare Healy - 2013 86GTS

BEST ENGINE BAY
Pre '86
#01 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon

Post '86
#18 Beau Yates - 2013 86GT

BEST EXTERIOR
Pre '86
#16 Mitchell Slone - 1974  TA22 Celica

Post '86
#39 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

BEST PRESENTED CLUB
Toymods


NATHAN DEAN MEMORIAL TROPHY
#12 Glen Archer - 1976 RA28 Celica


WILLO'S MEMORIAL TROPHY
#07 Eric Webb - 1976 RA23 Celica

ENCOURAGEMENT AWARD

#04 Kalani Cropper - 1991 GT4 Celica


ENTRANTS CHOICE

BEST SEDAN
#39 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

BEST COUPE
#51 Simon Landwehr - 1970 MS51 Crown Coupe

BEST LIFTBACK
#12 Glen Archer - 1976 RA28 Celic

BEST UTE
#59 Dennis O'malley - 2012 Tundra

BEST WAGON
#01 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon

BEST SLEEPER
#65 Joe Freire - 1985 MX73 Cressida

BEST FAMILY HACK
#17 Malcolm Smith - 2002 UZS171 Crown Majesta

MOST OUTRAGEOUS
#08 Jason Bearham - 1976 TA23 Celica

MOTORKHANA

Results in .pdf format

Fastest AWD
#03 Lorinda Handcock-Cropper - 1991 GT4 Celica - 145.5

Fastest FWD
#11 Callum Wulff - 1996 EP91 Starlet - 125.9

Fastest RWD
#41 Benjamin Simpson - 1975 TA22 Celica - 121.2

Fastest FEMALE
#34 Clare Healy - 2013 86GTS - 135.5

Fastest Course 1 'Oh What a Feeling' 27.22
#41 Benjamin Simpson - 1975 TA22 Celica

Fastest Course 2 'Double Hat' 28.93
#02 Grant Handcock-Cropper - 2012 86GT

Fastest Course 3 'Atom' 29.44
#41 Benjamin Simpson - 1975 TA22 Celica

Fastest Course 4 'Moth Balls' 26.00
#02 Grant Handcock-Cropper - 2012 86GT

 

DRAGS

Results in .pdf format

4 Cyl Naturally Aspirated 9.72
#06 Karl Witzlsperger - 1976 RA23 Celica

4 Cyl Forced Induction 7.37
#08 Jason Bearham - 1976 TA23 Celica

6 Cyl Naturally Aspirated 10.73
#45 Simone Calabrese - 1994 Lexen

6 Cyl Forced Induction under 2.4L 9.66
#48 Dave Hoban - 1976 RA23 Celica

6 Cyl Forced Induction over 2.4L 7.02
#65 Joe Freire - 1985 MX73 Cressida

8 Cyl Naturally Aspirated 9.05
#27 Daniel McCreton - 2009 ISF Lexus

Fastest AWD 9.07
#100 Dave McNeill - 1994 ST205 GT4 Celica

Fastest FWD 9.87
#05 Christiaan Wall - 1988 EP71 Starlet

Fastest RWD 7.02
#65 Joe Freire - 1985 MX73 Cressida

Fastest FEMALE 9.83
#03 Lorinda Handcock-Cropper - 1991 GT4 Celica

Fastest Reaction Time 0.403
#35 Patrick Cox - 1987 AW11 MR2

Bracket Racing Winner
#28 Rodney Try - 1973 TA22 Celica

 

 

 

2016 Results


TOP TOYOTA


#20 Matt Bentley - Lexus IS200


SHOW N SHINE

Results in .pdf format


BEST EARLY ORIGINAL
Runner Up
#105 Guy Marriott, MX22 Corona
Winner
#51 Simon Landwehr, MS51 Crown Coupe

BEST MODERN ORIGINAL
Runner Up
#60 David Fairfull, JZX100 Chaser
Winner
#29 Sharolyn Skelly, Corolla Sportivo


BEST LATE MODEL ORIGINAL
Runner Up
#106 Frank Terpstra, Lexus ISF
Winner
#15 Clair Healy, 86 GTS

BEST EARLY STREETER
Runner Up
#70 Justin Moore, TE27 Corolla
Winner
#55 Neville Percival, RT104 Corona

BEST MODERN STREETER
Runner Up
#38 Daniel McCreton, JZA80 Supra
Winner
#31 Gavin Wulf, EP91 Starlet

BEST LATE MODEL STREETER
Winner
#12 Grant Cropper, 86 GT

BEST EARLY MODIFIED
Runner Up
#104 Sean Basford, RA40 Celica
Winner
#102 Cliff Hanson, RA28 Celica


BEST MODERN MODIFIED
Runner Up
#56 Duncan Arnold, LN85 Hilux
Winner
#20 Matt Bentley, Lexus IS200

BEST INTERIOR
Pre '86
Runner Up
#104 Sean Basford, RA40 Celica
Winner
#55 Neville Percival, RT104 Corona

Post '86
Runner Up
#116 Phillip Formby, Hilux
Winner
#15 Clair Healy, 86 GTS

BEST ENGINE BAY
Pre '86
Runner Up
#67 Michael Losquino, KE30 Corolla
Winner
#4 Luke Stitt, MS53 Crown Wagon

Post '86
Runner Up
#20 Matt Bentley, Lexus IS200
Winner
#56 Duncan Arnold, LN85 Hilux

BEST EXTERIOR
Pre '86
Runner Up
#23 Danae Blundell, TA23 Celica
Winner
#67 Michael Losquino, KE30 Corolla

Post '86
Runner Up
#15 Clair Healy, 86 GTS
Winner
#38 Daniel McCreton, JZA80 Supra

BEST MIXED BREED
#67 Michael Losquino, KE30 Corolla

BEST IMPORT
#38 Daniel McCreton, JZA80 Supra


BEST PRESENTED CLUB
Toymods


NATHAN DEAN MEMORIAL TROPHY
#53 Charles Landwehr, 69 Crown Custom Wagon


WILLO'S CHOICE
#102 Cliff Hanson, RA28 Celica


ENTRANTS CHOICE

BEST SEDAN
#55 Neville Percival, RT104 Corona

BEST COUPE
#51 Simon Landwehr, MS51 Crown Coupe

BEST LIFTBACK
#61 Glen Archer, RA28 Celica

BEST UTE
#56 Duncan Arnold, LN85 Hilux

BEST WAGON
#4 Luke Stitt, MS53 Crown Wagon

BEST SLEEPER
#66 Kevin Youngman, RT142 Corona

BEST FAMILY HACK
#88 Luc Bain, MS85 Crown

MOST OUTRAGEOUS
#88 Luc Bain, MS85 Crown

MOTORKHANA

Results in .pdf format

Fastest AWD
#48 Nathan Skelly, ST185 Celica GT4

Fastest FWD
#31 Gavin Wulf, EP91 Starlet

Fastest RWD
#12 Grant Cropper, 86 GT

Fastest FEMALE
#29 Sharolyn Skelly, Corolla Sportivo

Fastest Course 1 26.94
#48 Nathan Skelly, ST185 Celica GT4
Fastest Course 2 31.68
#48 Nathan Skelly, ST185 Celica GT4
Fastest Course 3 20.97
#48 Nathan Skelly, ST185 Celica GT4

 


DRAGS

Results in .pdf format

4 Cyl Naturally Aspirated 9.26
#17 Ben Simpson, TA22 Celica

4 Cyl Forced Induction 8.13
#48 Nathan Skelly, ST185 Celica GT4

6 Cyl Naturally Aspirated 9.90
#98 Michael Hamilton, MA61 Supra

6 Cyl Forced Induction 7.13
#52 Anthony Baker, MA61 Supra

8 Cyl Naturally Aspirated 8.79
#107 John Laan, Lexus ISF

Fastest FEMALE 9.52
#119 Nat Sargent, MA70 Supra

Fastest Reaction Time 0.426
#92 Josh Leask, 86 GT

 

 


2015 Results


TOP TOYOTA
#4 Steven Johnson - TA23 Celica


SHOW N SHINE

Results in .pdf format


BEST EARLY ORIGINAL
Runner Up
#51 Peter Barrett - RT72 Mrk II
Winner
#32 Stephen Farmer - RA28 Celica

BEST MODERN ORIGINAL
Winner
#31 Andrew Rodway - 2001 Hilux

BEST LATE MODEL ORIGINAL
Runner Up
#15 Owen Myhill - 86 GTS
Winner
#12 Patrick Cox - 86 GTS

BEST EARLY STREETER
Runner Up
#14 Owen Myhill - RA28 Celica
Winner
#3 Eric Webb - RA23 Celica

BEST MODERN STREETER
Runner Up
#6 Gavin Wulff - EP91 Starlet
Winner
#16 Daniel McCreton - JZA80 Supra

BEST EARLY MODIFIED
Runner Up
#4 Steven Johnson - TA23 Celica
Winner
#10 Luke Stitt - MS53 Crown Wagon

BEST MODERN MODIFIED
Runner Up
#25 Brad Halyburton - MX83 Cressida
Winner
#54 Duncan Arnold - 1990 Hilux

BEST LATE MODEL MODIFIED
Winner
#1 Ben Camilleri - 86 GT

BEST INTERIOR
Pre '86
Runner Up
#10 Luke Stitt - MS53 Crown Wagon
Winner
#32 Steven Farmer - RA28 Celica

Post '86
Runner Up
#12 Patric Cox - 86 GTS
Winner
#25 Bradley Halyburton - MX83 Cressida

BEST ENGINE BAY
Pre '86
Runner Up
#4 Steven Johnson - TA23 Celica
Winner
#10 Luke Stitt - MS53 Crown Wagon

Post '86
Runner Up
#25 Bradley Halyburton - MX83 Cressida
Winner
#54 Duncan Arnold - 1990 Hilux

BEST EXTERIOR
Pre '86
Runner Up
#42 Mitch Sloan - TA22 Celica
Winner
#4 Steven Johnson - TA23 Celica

Post '86
Runner Up
#54 Duncan Arnold - 1990 Hilux
Winner
#16 Daniel McCreton - JZA80 Supra

BEST SEDAN
#25 Bradley Halyburton - MX83 Cressida

BEST COUPE
#4 Steven Johnson - TA23 Celica

BEST LIFTBACK
#28 Craig English - RA28 Celica

BEST UTE
#54 Duncan Arnold - 1990 Hilux

BEST WAGON
#10 Luke Stitt - MS53 Crown Wagon

BEST IMPORT
#16 Daniel McCreton - JZA80 Supra

PEOPLES CHOICE

Best Sleeper
#56 Andrew Rigg - EP91 Starlet
Best Family Hack
#8 Simon Landwehr - 2007 Aurion
Most Outrageous
#54 Duncan Arnold - 1990 Hilux
2015 FAVOURITE
#54 Duncan Arnold - 1990 Hilux
BEST PRESENTED CLUB
Canberra Celica Club
ENCOURAGEMENT AWARD
#50 Ricky Alley - JZZ30 Soarer
#7 Callum Wulff - EP91 Starlet
NATHAN DEAN MEMORIAL TROPHY
#11 Jason Bearhan - TA23 Celica

 

MOTORKHANA

Results in .pdf format

 Fastest AWD
#21 Nathan Skelly - ST185 Celica GT4
Combined time of 107.1
Fastest FWD
#6 Gavin Wulff - EP91 Starlet
Combined time of 110.4
Fastest RWD
#37 Vito Guarrera - AW11 MR2
Combined time of 110.5
Fastest FEMALE
#19 Sharolyn Skelly - 2003 Corolla Sportivo
Combined time of 119.8
Fastest Course One - TRY ANGLES
#21 Nathan Skelly - ST185 Celica GT4 - 33.09
Fastest Course Two - MULTIPLE LOOP
#21 Nathan Skelly - ST185 Celica GT4 - 36.62
Fastest Course Three - OPEN SLALOM
#13 Benjamin Simpson - TA22 Celica - 33.52

 

DRAGS

Results in .pdf format

 4 CYL NATURALLY ASPIRATED
#13 Benjamin Simpson - TA22 Celica - 9.69
4 CYL FORCED INDUCTION
#21 Nathan Skelly - ST185 Celica GT4 - 7.88
6 CYL NATURALLY ASPIRATED
#9 Nicholas Wall - MA61 Supra - 10.03
6 CYL FORCED INDUCTION under 2.4 Ltrs
#4 Steven Johnson - TA23 Celica - 8.84
6 CYL FORCED INDUCTION over 2.4 Ltrs
#25 Bradley Halyburton - MX83 Cressida - 8.02
Fastest AWD
#21 Nathan Skelly - ST185 Celica GT4 - 7.88
Fastest FWD
#19 Sharolyn Skelly - 2003 Corolla Sportivo - 10.54
Fastest RWD
#25 Bradley Halyburton - MX83 Cressida - 8.02
Fastest FEMALE
#19 Sharolyn Skelly - 2003 Corolla Sportivo - 10.54
FASTEST REACTION TIME
#20 Nathan Terry - JZA70 Supra - .418
BRACKET RACING WINNER
#20 Nathan Terry - JZA70 Supra

 

 

 

2014 Results

TOP TOYOTA


#10 Gavin Wulff - 1969 KE17 Corolla


SHOW N SHINE

Results in .pdf format


Best Early Model Original - up to 1983

Winner #45 Simon Koning - 1974 TA22 Celica

Best Late Model Original - 2002 - 2014
Runner Up
#6 Grant Cropper - 2012 86 GT
Winner
#8 Malcolm Smith - 2012 86 GTS

Best Early Model Streeter - up to 1983
Runner Up
#64 Richard Blake - 1976 KE30 Corolla
Winner
#57 Peter Carbonne - 1977 RT104 Corona

Best Modern Model Streeter - 1984 - 2001
Runner Up
#22 Ashleigh Sungaila - 1996 AE111 Corolla Levin
Winner
#44 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

Best Early Model Modified = up to 1983
Runner Up
#3 Danae Blundell - 1976 TA23 Celica
Winner
#1 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon

Best Modern Model Modified - 1984 - 2001
Runner up
#63 Warren Davey - 1986 MA61 Celica Supra
Winner
#54 John Bush - 1999 JZX100 Chaser

Best Late Model Modified - 2002 - 2014
#4 Ben Camilleri - 2012 86 GT

Best Interior Pre 86
Runner up
#10 Gavin Wulff - 1969 KE17 Corolla
Winner
#3 Danae Blundell - 1976 TA23 Celica

Best Interior Post 86
Runner up
#4 Ben Camilleri - 2012 86 GT
Winner
#44 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

Best Engine Bay Pre 86
Runner up
#47 Mitch Sloan - 1974 TA22 Celica
Winner
#1 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon

Best Engine Bay Post 86
Runner up
#36 Nathan Terry - 1998 JZX100 Chaser
Winner
#44 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

Best Exterior Pre 86
Runner up
#3 Danae Blundell - 1976 TA23 Celica
Winner
#1 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon

Best Exterior Post 86
Runner up
#54 John Bush - 1999 JZX100 Chaser
Winner
#44 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

TOP SEDAN
#44 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

Top COUPE
#3 Danae Blundell - 1976 TA23 Celica

TOP LIFTBACK
#52 Steve Miller - 1991 ST185 Celica GT4

TOP UTE
#48 Daniel Goodson - 1994 Hilux

TOP IMPORT
#44 Adam McNeill - 1997 JZX100 MKII

Best Presented Club
Spoot Garage

Nathan Dean Memorial Trophy - as voted by Toymods
#33 Owen Myhill - 1977 RA28 Celica

As voted by the entrants.

BEST SLEEPER
#4 Ben Camilleri - 2012 86 GT

TOP FAMILY HACK
#1 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon

MOST OUTRAGEOUS
#19 Anthony Baker - 1974 MX13 Corona MKII

ENTRANTS CHOICE
#1 Luke Stitt - 1968 MS53 Crown Wagon

 

MOTORKHANA

Results in .pdf format


Fastest AWD
#25 Nathan Skelly - 1990 ST185 GT4

Fastest FWD
#30 Andrew Tutt - 1994 EP82 Starlet GT

Fastest RWD
#10 Gavin Wulff - 1969 KE17 Corolla

Fastest Female
#26 Sharolyn Skelly - 2003 Coralla Sportivo

Fastest Course Times

"Oh What A Feeling" 26.88
#25 Nathan Skelly - 1990 ST185 GT4

"Mothballs" 27.47
#86 Joshua Leask - 2012 86 GT

"Diamond Slalom" 27.38
#30 Andrew Tutt - 1994 EP82 Starlet GT

"Spiro Slalom" 26.72
#30 Andrew Tutt - 1994 EP82 Starlet GT

 

DRAG RACING

Results in .pdf format

4 CYL Naturally Aspirated    9.43
#39 Shaun Gilbert - 1982 KE70 Corolla

4 CYL Forced Induction    8.83
#25 Nathan Skelly - 1990 ST185 GT4

6 CYL Naturally Aspirated    9.62
#5 Micheal Hamilton - 1983 MA61 Celica Supra

6CYL Forced Induction Under 2.4L    9.38
#43 Sebastion Blakemore - 1977 RA23 Celica

6CYL Forced Induction Over 2.4L    7.11
#19 Anthony Baker - 1974 MX13 Corona MKII

Fastest AWD    8.83

#25 Nathan Skelly - 1990 ST185 GT4

Fastest FWD    8.86
#30 Andrew Tutt - 1994 EP82 Starlet GT

Fastest RWD    7.11
#19 Anthony Baker - 1974 MX13 Corona MKII

Fastest Female    9.48
#24 Vanessa Skelly - 1990 ST185 GT4

Special Mention to Lorinda Hancock-Cropper who pulled off the quickest reaction time of 0.412 in her very first driving event.

 

 

 

2013 Results

TOP TOYOTA 2013

#51 Matthew Bentley ('00 IS200 Lexus)


Results Show 'n'Shine

Results in .pdf format

These are all points based. Its a cumulative score for interior, exterior and engine bay.

Best Early Original up to 1982

#30 Peter Bartlett ('68 KE15 Corolla)

Best Late Model Original '01 to Current

Winner #06 Grant Cropper ('12 GT 86)

Runner Up #08 Malcolm Smith('12 GTS 86)

Best Early Streeter up to '82

Winner #36 Gavin Wulff ('70 Corolla Sprinter)

Runner Up #27 Chris Gedz ('78 RK101 Stout)

Best Modern Streeter '83 - '00

Winner #4 Adam McNeill ('97 JZX100 MKII)

Runner Up #05 Andrew Linton ('94 JZS147 Aristo)

Best Early Modified up to '82

Winner #09 Luke Stitt ('68 MS53 Crown Wagon)

Runner Up #34 Mitch Sloan ('74 TA22 Celica)

Best Modern Modified '83 - '00

Winner #49 Duncan Arnold ('90 Hilux Ute)

Runner Up #51 Matthew Bentley ('00 IS200 Lexus)

BEST INTERIOR

Pre '86

Winner #46 Phil Cook ('69 KE10 Corolla)

Runner Up #34 Mitch Sloan ('74 TA22 Celica)

Post '86

Winner #38 Sharolyn Skelly ('03 Corolla Sportivo)

Runner Up #44 Vanessa Skelly ('10 Rukus)

BEST ENGINE BAY

Pre '86

Winner #09 Luke Stitt ('68 MS53 Crown Wagon)

Runner Up #35 Jamie Heritage ('71 TA22 Celica)

Post'86

Winner #51 Matthew Bentley ('00 IS200 Lexus)

Runner Up #49 Duncan Arnold ('90 Hilux Ute)

BEST EXTERIOR

Pre '86

Winner #09 Luke Stitt ('68 MS53 Crown Wagon)

Runner Up #34 Mitch Sloan ('74 TA22 Celica)

Post '86

Winner #4 Adam McNeill ('97 JZX100 MKII)

Runner Up #49 Duncan Arnold ('90 Hilux Ute)

TOP IMPORT

#4 Adam McNeill ('97 JZX100 MKII)

BEST SEDAN

#51 Matthew Bentley ('00 IS200 Lexus)

BEST COUPE

#34 Mitch Sloan ('74 TA22 Celica)

BEST LIFTBACK

#Glenn Archer ('77 RA28 Celica)

BEST UTE

#49 Duncan Arnold ('90 Hilux Ute)

BEST WAGON

#09 Luke Stitt ('68 MS53 Crown Wagon)

BEST MIXED BREED

#40 Marcus Haines ('81 Datsun 280ZX with a 1UZFE)

BEST PRESENTED CLUB

Spoot Racing

LONGEST DISTANCE DRIVEN

Port Macquarie

ENCOURAGEMENT AWARD

#37 Ryan Baily ('81 KE55 Corolla)

NATHAN DEAN MEMORIAL TROPHY (as selected by Toymods Members)

#15 Sebastian Blakemore ('77 RA23 Celica)

ENTRANTS CHOICE BEST SLEEPER

#51 Matthew Bentley ('00 IS200 Lexus) 25% of votes

BEST FAMILY HACK

#48 Jonathan Stone ('98 ST21SW Caldina Wagon) 29%

MOST OUTRAGEOUS

#35 Jamie Heritage ('71 TA22 Celica)

PEOPLES CHOICE

#09 Luke Stitt ('68 MS53 Crown Wagon)

 

Results Motorkhana

Results in .pdf format

FASTEST FEMALE - #38 Sharolyn Skelly

FASTEST AWD - #61 Scott Norman

FASTEST FWD - #99 Nathan Skelly

FASTEST RWD #51 Matthew Bentley

 

Results Drags

Results in .pdf format

4 CYL - Naturally Aspirated - #41 Adam Hocker ('84 AE86 Sprinter)

4 CYL - Forced Induction - #48 Jonathan Stone ('98 ST21SW Caldina)

6 CYL - Naturally Aspirated - #16 Jonathan Seysener ('95 JZA80 Supra)

6 CYL - Forced Induction under 2.4L - #21 Steve Johnson ('76 TA23 Celica)

6 CYL - Forced Induction over 2.4L - #22 Bradley Halyburton ('90 MX83 Cressida)

8 CYL Class - #35 Jamie Heritage ('71 TA22 Celica)

Fastest AWD - #35 Jamie Heritage ('71 TA22 Celica)

Fastest FWD - #38 Sharolyn Skelly ('03 Corolla Sportivo)

Fastest RWD - #22 Bradley Halyburton ('90 MX83 Cressida)

Fastest Female - #38 Sharolyn Skelly ('03 Corolla Sportivo)